7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 50-677/1F
Fabrikantnummer:
500000347
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een betrouwbare en robuuste mannelijke connector met een rechte, 5-pins ontwerp voor montage aan de voorzijde. Hij is uitgerust met een 1/2" 14-NPT paneeltap voor een stevige bevestiging. Deze power receptacle is geschikt voor 600 V (UL) en 8 A (UL), waardoor hij ideaal is voor hoogspanningsapplicaties. Hij bevat ook 16 AWG aansluitdraden volgens de Amerikaanse kleurcodestandaard, wat integratie in bestaande systemen vereenvoudigt. De connector heeft een CuZn contactbasismateriaal met Au over Ag-plating voor optimale geleiding en duurzaamheid. De behuizing is gemaakt van Zn-diecasting met zwarte E-coating, wat zorgt voor een hoge mate van bescherming met IP65 en IP67 classificaties. Dit zorgt voor betrouwbare werking in zware omgevingen met een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Bevestigingen worden vastgezet met een uitwendige schroefdraad, en het product is tevens RoHS-conform, wat de milieuvriendelijkheid waarborgt.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000347 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 50-677/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000347 |