7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-S4747/3M
Fabrikantnummer:
500004495
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige mannelijke connector die is ontworpen voor robuuste en betrouwbare prestaties in industriële toepassingen. Met een 4-pins configuratie ondersteunt het 600V en 10A, wat het geschikt maakt voor hoogspanningsoperaties. Het voldoet aan IEC kleurcodes voor eenvoudigere installatie en heeft een duurzame constructie met TPU contactdrager en CuZn contactbasismateriaal, wat zorgt voor een lange levensduur en weerstand tegen omgevingsfactoren. De connector wordt front-mount gemonteerd, heeft een 1/2"-14 NPT paneelaanstuk en wordt geleverd met 16 AWG draden, wat het veelzijdig en eenvoudig te integreren maakt in verschillende systemen. Het voldoet aan IP65 en IP67 classificaties voor bescherming tegen stof en water, is UL-gecertificeerd en RoHS-compliant, wat bijdraagt aan veiligheid en milieuoverwegingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004495 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-S4747/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004495 |