7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-S4747/1M
Fabrikantnummer:
500003361
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste en betrouwbare connector ontworpen voor veeleisende elektrische toepassingen. Het is een 4-pins, mannelijke, rechte voorzijde-montage connector met een 1/2" 14-NPT paneel tap. Het kan een nominale spanning van 600 V (UL) en een nominale stroom van 10 A (UL) aan. Uitgerust met 16 AWG pigtail draden en IEC Kleuren Code, zorgt deze connector voor een veilige en efficiënte elektrische prestatie. Gemaakt van duurzame materialen zoals CuZn voor de contactbasis, TPU voor de contacthouder, en een Zn-diecast met een zwarte e-coating voor de behuizing, biedt deze connector uitstekende fysieke en omgevingsbescherming, met IP65 en IP67 beoordelingen.
De belangrijkste voordelen van deze power receptacle omvatten hoge spanning- en stroomcapaciteiten, uitstekende duurzaamheid en betrouwbaarheid, en naleving van UL-erkenning. Het gebruik van goud over zilver plating voor de contacten zorgt voor superieure geleiding en corrosiebestendigheid, waardoor het geschikt is voor langdurig gebruik in barre omgevingen. Bovendien maakt het brede operationele temperatuurbereik van -40°C tot +90°C het betrouwbaar in verschillende industriële omstandigheden.
Deze 7/8" Power Receptacle is ideaal voor toepassingen in automatiseringstechnologie, elektrische paneelinstallaties en stroomverdelingsunits. De precieze engineering en hoogwaardige materialen maken het geschikt voor apparatuur die veilige, hoogwaardige elektrische verbindingen vereist.
De belangrijkste voordelen van deze power receptacle omvatten hoge spanning- en stroomcapaciteiten, uitstekende duurzaamheid en betrouwbaarheid, en naleving van UL-erkenning. Het gebruik van goud over zilver plating voor de contacten zorgt voor superieure geleiding en corrosiebestendigheid, waardoor het geschikt is voor langdurig gebruik in barre omgevingen. Bovendien maakt het brede operationele temperatuurbereik van -40°C tot +90°C het betrouwbaar in verschillende industriële omstandigheden.
Deze 7/8" Power Receptacle is ideaal voor toepassingen in automatiseringstechnologie, elektrische paneelinstallaties en stroomverdelingsunits. De precieze engineering en hoogwaardige materialen maken het geschikt voor apparatuur die veilige, hoogwaardige elektrische verbindingen vereist.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003361 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-S4747/1M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003361 |