7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-S4747/0.3M
Fabrikantnummer:
500003360
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardig stroomconnector ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Deze male connector is recht en heeft een 4-polige configuratie. Hij wordt van voren gemonteerd en past op een 1/2" 14-NPT paneeltap, wat zorgt voor een stevige bevestiging. De receptacle is geschikt voor 600 V en 10 A, waardoor hij geschikt is voor toepassingen met hoog vermogen. Hij gebruikt 16 AWG pigtail draden en volgt de IEC kleurencode voor gemakkelijke identificatie en aansluiting. Gemaakt met duurzaamheid in gedachten, heeft de connector een CuZn basis materiaal met Au boven Ag plating en een TPU contactdrager voor verbeterde geleiding en bescherming. De behuizing is gemaakt van robuust Zn spuitgiet met een zwarte E-coating, wat zorgt voor een lange levensduur, zelfs in zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003360 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-S4747/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003360 |