7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-693/3M
Fabrikantnummer:
500003298
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een zeer betrouwbare connectorcomponent die is ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Het heeft een mannelijke, rechte, 4-pins ontwerp en is bedoeld voor voorwandmontage met een 1/2" 14-NPT paneeltap. De connector is geclassificeerd voor 300 V (UL) en kan een stroom van 5,6 A (UL) verwerken. Gemaakt van robuuste materialen zoals CuZn voor de contactbasis en Zn-die-cast met zwarte E-coating voor de behuizing, garandeert het duurzaamheid en prestaties, zelfs in uitdagende omgevingen met temperaturen variërend van -40 °C tot +90 °C. Het apparaat voldoet aan IP65 en IP67 ratings, wat zorgt voor aanzienlijke bescherming tegen stof- en waterindringing.
Voordelen van het gebruik van deze 7/8" Power Receptacle zijn onder meer een betrouwbare en veilige verbinding, gemakkelijke installatie dankzij het voorwand- en vaste buitendraadontwerp, en een lange levensduur dankzij de hoogwaardige constructiematerialen en met goud over zilver vergulde contacten. De 18 AWG draden en de IEC-kleurenmarkering maken de aansluiting eenvoudig en gestandaardiseerd, waardoor de veiligheid wordt vergroot en de kans op verkeerde bedrading wordt verminderd.
Deze receptacle is ideaal voor diverse industriële en automatiseringstoepassingen, waaronder stroomdistributie in besturingspanelen, machines en transportsystemen. Het onbeschermde ontwerp maakt het geschikt voor omgevingen waar elektromagnetische interferentie minimaal is.
Voordelen van het gebruik van deze 7/8" Power Receptacle zijn onder meer een betrouwbare en veilige verbinding, gemakkelijke installatie dankzij het voorwand- en vaste buitendraadontwerp, en een lange levensduur dankzij de hoogwaardige constructiematerialen en met goud over zilver vergulde contacten. De 18 AWG draden en de IEC-kleurenmarkering maken de aansluiting eenvoudig en gestandaardiseerd, waardoor de veiligheid wordt vergroot en de kans op verkeerde bedrading wordt verminderd.
Deze receptacle is ideaal voor diverse industriële en automatiseringstoepassingen, waaronder stroomdistributie in besturingspanelen, machines en transportsystemen. Het onbeschermde ontwerp maakt het geschikt voor omgevingen waar elektromagnetische interferentie minimaal is.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003298 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-693/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003298 |