7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-693/2M
Fabrikantnummer:
500003075
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een uiterst betrouwbare mannelijke, rechte connector met vier pinnen. Ontworpen voor bevestiging aan de voorzijde, heeft het een 1/2" 14-NPT paneelkraangrootte, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De receptacle is geschikt voor 300 V en 5,6 A (UL), wat stabiele prestaties onder veeleisende omstandigheden garandeert. Met 18 AWG draden volgens de IEC-kleurenstandaard is dit onderdeel zowel duurzaam als efficiënt. De connector is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, waaronder een CuZn-contactbasis met Au over Ag-plating en een Zn-spuitgietbehuizing met een zwarte E-coating. Het beschikt ook over een IP65 en IP67 beschermingsgraad, wat weerstand biedt tegen zware industriële omgevingen. Ideaal voor stroomvoorzieningsverbindingen, deze receptacle is UL-erkend en RoHS-conform. Verkrijgbaar in meerdere kabellengtes variërend van 0,3 m tot 5 m, biedt het flexibiliteit in verschillende installatiescenario's.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003075 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-693/2M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003075 |