7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-693/0.6M
Fabrikantnummer:
500002278
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste en betrouwbare connector die ideaal is voor diverse industriële toepassingen. Deze mannelijke, rechte, 4-pins receptacle is ontworpen voor frontmontage en voorzien van een 1/2" 14-NPT paneeltap. Hij ondersteunt een spanningsklasse van 300 V en een stroomklasse van 5,6 A, conform UL-normen. De geïntegreerde 18 AWG pigtail draden voldoen aan de IEC kleurcode, wat zorgt voor consistente en veilige elektrische verbindingen. Geproduceerd door Lumberg Automation, biedt deze receptacle superieure bescherming met IP65 en IP67 classificaties, waardoor hij geschikt is voor zware bedrijfsomgevingen. De CuZn contactbasis, Au over Ag contactlaag en robuuste TPU contactdrager materiaal garanderen duurzaamheid en betrouwbaarheid. De gegoten zinken behuizing met zwarte E-coating en FKM O-ring dragen verder bij aan zijn duurzaamheid en prestaties. Deze receptacle is ideaal voor gebruik in stroomverdeelborden, industriële machines en automatiseringsopstellingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002278 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-693/0.6M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002278 |