7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-693/0.3M
Fabrikantnummer:
500000353
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een betrouwbare en robuuste connector ontworpen voor gebruik in voedingsapplicaties. Deze mannelijke, rechte, 4-pins receptacle is bedoeld voor voorwandmontage en voorzien van een 1/2-14 NPT paneeltap. Hij ondersteunt tot 300 V en 5.6 A (UL), waardoor hij geschikt is voor diverse industriële en automatiseringstoepassingen. De stekker heeft 18 AWG pigtail draden die voldoen aan de IEC-kleurcode en is afgeschermd met een Zn-gietmetalen behuizing met zwarte E-coating voor duurzaamheid. Bovendien is dit product conform de RoHS-normen en biedt het een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor het ideaal is voor veeleisende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze stroomreceptacle zijn eenvoudige installatie dankzij het voorwandmontage ontwerp, hoge tolerantie voor variërende omgevingscondities dankzij de IP65/IP67-classificaties en gebruiksvriendelijke integratie in bestaande systemen met de industriestandaard 1/2-14 NPT paneeltapmaat. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor contacten en TPU voor de contacthouder, zorgen voor een lange levensduur en betrouwbare elektrische prestaties.
Toepassingen voor deze stroomreceptacle omvatten gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en stroomdistributie-eenheden. De robuuste constructie en hoog gerate spanningscapaciteiten maken hem geschikt voor veeleisende operationele omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze stroomreceptacle zijn eenvoudige installatie dankzij het voorwandmontage ontwerp, hoge tolerantie voor variërende omgevingscondities dankzij de IP65/IP67-classificaties en gebruiksvriendelijke integratie in bestaande systemen met de industriestandaard 1/2-14 NPT paneeltapmaat. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor contacten en TPU voor de contacthouder, zorgen voor een lange levensduur en betrouwbare elektrische prestaties.
Toepassingen voor deze stroomreceptacle omvatten gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en stroomdistributie-eenheden. De robuuste constructie en hoog gerate spanningscapaciteiten maken hem geschikt voor veeleisende operationele omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000353 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-693/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000353 |