7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-639/3F
Fabrikantnummer:
500002555
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste male, rechte, 4-pins connector ontworpen voor voor montage toepassingen. Het beschikt over een 1/2" 14-NPT paneeltap en ondersteunt een spanning van 600 V en een stroom van 10 A, volgens UL-specificaties. De contactdoos wordt geleverd met 16 AWG pigtail-draden volgens het US-kleurcode systeem. Het is gemaakt van duurzame materialen, inclusief CuZn voor de contactbasis en TPU voor de contactdrager. De behuizing is gemaakt van Zinklegering met een zwarte E-coating, wat zorgt voor langdurige duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren. Geclassificeerd voor een bedrijfstemperatuur van -40 °C tot +90 °C en voldoet aan de IP65 en IP67 beschermingsnormen, is deze connector ideaal voor industriële toepassingen. De uitstekende weerstand tegen zware omstandigheden en de naleving van RoHS maken het een betrouwbare keuze voor stroomtransmissie.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002555 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-639/3F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002555 |