7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-639/1F
Fabrikantnummer:
500000346
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is ontworpen voor robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen. Het beschikt over een mannelijke, rechte, 4-pins configuratie en is front-monteerbaar met een 1/2-14 NPT paneel tap grootte. De connector ondersteunt een maximale spanning van 600 V (UL) en een stroomsterkte van 10 A (UL), waardoor het geschikt is voor verschillende hoogspannings toepassingen. De stekker wordt geleverd met 16 AWG pigtail draden en gebruikt het US kleuren schema voor eenvoudige bedrading en identificatie. De constructie omvat een Zn gegoten behuizing met zwarte E-coating voor duurzaamheid en weerbestendigheid, en TPU-materiaal voor de contactdrager, wat zorgt voor langdurige werking, zelfs in zware omgevingen. Toepassingen voor deze power receptacle variëren van industriële automatiseringssystemen tot stroomdistributie in machines, wat een veilige en efficiënte stroomoverdracht garandeert. Het voldoet aan IP65 en IP67 normen, wat uitstekende bescherming biedt tegen stof en water.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000346 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-639/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000346 |