7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-695/3M
Fabrikantnummer:
500004761
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste connector ontworpen met een mannelijke, rechte configuratie en 3 pinnen voor veilige elektrische verbindingen. Het heeft een voor gemonteerd ontwerp voor eenvoudige installatie en een 1/2" 14-NPT paneeltap geschikt voor verschillende industriële toepassingen. Deze power receptacle ondersteunt een spanningswaarde van 300 V en een stroomwaarde van 8 A, wat het ideaal maakt voor veeleisende stroomdistributietaken. De 18 AWG pigtail draden zorgen voor betrouwbare geleiding, en de IEC-kleurcode vergemakkelijkt juiste bedrading. Gemaakt van hoogwaardig CuZn met Au over Ag plating en gehuisvest in Zn gietmateriaal, biedt het duurzaamheid en bestendigheid tegen ruwe omgevingen, verder ondersteund door IP65 en IP67 beschermingen tegen stof en water. Geschikt voor gebruik in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, voldoet deze stekkerdoos aan de RoHS-compliancieringsnormen en is UL erkend. Het vaste, extern geschroefde ontwerp verbetert de stabiliteit en prestaties in kritieke toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004761 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-695/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 8 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004761 |