7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-695/2M
Fabrikantnummer:
500004265
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste connector ontworpen voor industriële toepassingen. Met een mannelijke, rechte 3-polige configuratie ondersteunt het een maximale spanning van 300V (UL) en een stroom van 8A (UL). De connector is ontworpen voor frontmontage en bevat een 1/2" 14-NPT paneeltap, waardoor hij eenvoudig in uw panelen kan worden geïntegreerd. Met 18 AWG aders volgens de IEC kleurcode zorgt deze power receptacle voor betrouwbare en veilige elektrische verbindingen. De behuizing is gemaakt van zink-spuitgietwerk met zwarte E-coating voor verbeterde duurzaamheid en het basismateriaal van de contacten is CuZn met Au over Ag-plating. Het voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsnormen, wat operationele veiligheid in zware omgevingen garandeert. Deze component is perfect voor bedrading en connectiviteit in industriële machines, automatiseringssystemen en meer.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004265 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-695/2M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 8 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004265 |