7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-641/6F
Fabrikantnummer:
500003032
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige mannelijke, rechte connector met drie pinnen. Het is ontworpen voor frontmontage met een 1/2" 14-NPT paneeltap. De relais is geschikt voor 600 V (UL) en kan een stroomsterkte van 10 A (UL) aan. Dit onderdeel maakt deel uit van de Lumberg Automation productfamilie en garandeert betrouwbaarheid en prestaties. Het heeft een CuZn contact basismateriaal met Au over Ag bekleding, een TPU contactdrager en een Zn gegoten behuizing met zwarte E-Coating. Het item is uitgerust met 16 AWG pigtaildraden volgens de automobiel kleurcode. Het is ongeblindeerd en RoHS-compliant en biedt een IP65/IP67-beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor zware industriële omgevingen. De receptacle heeft een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. De milieu- en veiligheidscertificeringen omvatten UL-erkenning, waardoor het ideaal is voor belangrijke automobiel- en industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003032 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-641/6F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003032 |