7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-638/6F
Fabrikantnummer:
500003080
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste, mannelijke, rechte, 3-pins connector ontworpen voor frontale montage met een 1/2" 14-NPT paneeltapmaat. Het biedt betrouwbare prestaties met een nominale spanning van 600 V en een stroomcapaciteit van 10 A, waardoor het voldoet aan de strenge eisen van industriële toepassingen. De receptacle is ontworpen met 16 AWG draden en voldoet aan de Amerikaanse kleurcode normen, waardoor het geschikt is voor verschillende stroomdistributiebehoeften. Gemaakt met hoogwaardige materialen, waaronder CuZn voor de contacten met Au over Ag plating, een TPU contactdrager en een Zn gegoten behuizing met zwarte E-coating, zorgt het voor duurzaamheid en betrouwbaarheid op de lange termijn. Met een IP65 en IP67-classificatie biedt het veilige werking in uitdagende omgevingen. De receptacle is ook RoHS-conform, wat betekent dat het voldoet aan milieubeschermingsnormen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003080 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-638/6F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003080 |