7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-638/3F
Fabrikantnummer:
500002182
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een zeer betrouwbare krachtconnector ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Deze mannelijke, rechte, 3-polige receptacle biedt frontmontage met een 1/2" 14-NPT paneeltap. Het is ontworpen om te werken met een nominale spanning van 600 V en een nominale stroom van 10 A, in overeenstemming met UL-normen voor superieure prestaties. Met 16 AWG-pigtail-draden en US Color Code, wordt duurzaamheid gegarandeerd door materialen zoals CuZn en TPU voor contacten en Zn-die-cast met zwarte e-coating voor de behuizing. De connector is ongecoat en biedt IP65 en IP67 beschermingsgraden, waardoor hij geschikt is voor diverse omgevingsomstandigheden.
Voordelen:
De belangrijkste voordelen van de 7/8" Power Receptacle zijn onder andere de hoge spannings- en stroomsterkteratings, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen. De robuuste constructie met gebruik van premium materialen garandeert langdurige betrouwbaarheid en prestaties. De US Color Code vereenvoudigt installatie en onderhoud. Bovendien zorgen de IP65- en IP67-ratings voor bescherming tegen stof en water, wat de gebruiksmogelijkheden in verschillende industriële omgevingen vergroot.
Toepassingen:
Deze krachtreceptacle is geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, machines en apparatuur die veilige en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Het frontmontage- en paneeltapontwerp maakt eenvoudige integratie in schakelkasten en andere elektrische behuizingen mogelijk, wat zorgt voor efficiënte stroomverdeling in complexe industriële installaties.
Voordelen:
De belangrijkste voordelen van de 7/8" Power Receptacle zijn onder andere de hoge spannings- en stroomsterkteratings, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen. De robuuste constructie met gebruik van premium materialen garandeert langdurige betrouwbaarheid en prestaties. De US Color Code vereenvoudigt installatie en onderhoud. Bovendien zorgen de IP65- en IP67-ratings voor bescherming tegen stof en water, wat de gebruiksmogelijkheden in verschillende industriële omgevingen vergroot.
Toepassingen:
Deze krachtreceptacle is geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, machines en apparatuur die veilige en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Het frontmontage- en paneeltapontwerp maakt eenvoudige integratie in schakelkasten en andere elektrische behuizingen mogelijk, wat zorgt voor efficiënte stroomverdeling in complexe industriële installaties.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002182 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-638/3F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002182 |