7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-638/1F
Fabrikantnummer:
500000344
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Deze 7/8" Power Receptacle is een mannelijke, rechte, 3-pins connector van hoge prestaties, ontworpen voor front-montagetoepassingen. Het beschikt over een 1/2" 14-NPT paneel tap en is UL-gecertificeerd tot 600 V en 10 A. De connector is uitgerust met 16 AWG pigtail draden en volgt de US Color Code voor eenvoudige installatie. De contactbasis is gemaakt van CuZn met Au over Ag-plating, wat zorgt voor uitstekende geleidbaarheid en betrouwbaarheid. Het ongebeschermde ontwerp en TPU contactdrager materiaal ondersteunen robuuste prestaties in diverse toepassingen. Deze receptacle is geclassificeerd als IP65 en IP67 voor bescherming tegen omgevingsinvloeden en kan temperaturen weerstaan van -40 °C tot +90 °C. De behuizing is vervaardigd uit gegoten Zn met een zwarte E-Coating, inclusief een FKM O-ring aan de paneelzijde, wat de duurzaamheid en afdichtingsmogelijkheden verbetert. Geschikt voor industriële en automatiseringsomgevingen, zorgt deze connector voor veilige en efficiënte stroomverbindingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000344 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-638/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000344 |