7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30-638/11F
Fabrikantnummer:
500004459
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige, mannelijke, rechte, 3-pins connector ontworpen voor front mount toepassingen. Deze connector heeft een 1/2" 14-NPT paneeltap en is gekeurd tot 600 V (UL) en 10 A (UL), waarmee robuuste prestaties voor diverse stroomtoepassingen worden gegarandeerd. De connector wordt geleverd met 16 AWG-draad volgens de US kleurcode, wat betrouwbare geleiding en gemakkelijke identificatie biedt. De constructie omvat een TPU contactdrager in geel, CuZn basismateriaal met Au over Ag bekleding, en is ingesloten in een Zn gegoten behuizing met zwarte e-coating voor extra duurzaamheid. Met een IP65- en IP67-classificatie biedt deze connector superieure bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. De 7/8" Power Receptacle is UL erkend (E315587) en RoHS-conform, wat zekerheid biedt voor veiligheid en milieucompliance. Toepassingen voor dit product omvatten industriële automatisering, elektrische installaties buitenshuis, en elke situatie die robuuste stroomaansluitingen vereist.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004459 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 30-638/11F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004459 |