7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 20-603/0.3M
Fabrikantnummer:
500000193
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste mannelijke, rechte, 2-polige connector ontworpen voor frontmontage toepassingen. Hij ondersteunt een nominale spanning van 300 V en een stroom van 12 A, waardoor het geschikt is voor veeleisende elektrische omgevingen. De unit beschikt over 18 AWG pigtail draden voor eenvoudige integratie en maakt gebruik van een 1/2-14 NPT paneeltap. De connector is vervaardigd door Lumberg Automation en staat bekend om zijn hoge duurzaamheid met een IP65/IP67-classificatie, en biedt bescherming tegen stof en water. De gebruikte materialen omvatten CuZn voor de contactbasis, Au over Ag contactbekleding en TPU contactdrager met een gele kleurcode, afgedekt met een Zn gietwerk behuizing met zwarte E-Coating voor verbeterde duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 20-603/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 2-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 12 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000193 |