7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 601A-697/1F
Fabrikantnummer:
500002050
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is ontworpen als een vrouwelijke, rechte 6-pins connector. Het apparaat beschikt over een frontmontage met een 1/2" 14-NPT paneeltap voor stevige bevestiging. Deze voedingsconnector is geclassificeerd voor 300 V (UL) en 5 A (UL) en wordt geleverd met pigtail-draden van 18 AWG. De connector voldoet aan de US-kleurcoderingsnormen en behoort tot het merk Lumberg Automation. De behuizing is gemaakt van zinkspuitgietwerk met een zwarte E-coating en het basismateriaal van de contactpunten is CuZn, verguld met Au over Ag. Ontworpen voor betrouwbaarheid en veelzijdigheid, is het geschikt voor toepassingen die een duurzame en hoog presterende verbinding vereisen met IP65 en IP67 beschermingsgraad.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Aantal draden: | 6 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002050 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.8 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 601A-697/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 6-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5 A (UL), 18 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002050 |