7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-690/6F
Fabrikantnummer:
500003062
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste en betrouwbare vrouwelijke connector, ontworpen voor recht voorzijde montage. Het beschikt over een 5-pins configuratie geschikt voor verschillende vermogens toepassingen. De 1/2" 14-NPT paneeltap zorgt voor een veilige en consistente verbinding. Geschikt voor 300 V en 5,6 A, is deze power receptacle opgebouwd met 18 AWG draadeindjes volgens de automobiel kleurcodes. Deze receptacle heeft een hoge beschermingsgraad met IP65 en IP67 classificaties, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. De gebruikte materialen, zoals zinkdrukgietwerk met zwarte E-coating behuizing en met goud over zilver geplatineerde contacten, verbeteren de duurzaamheid en prestaties.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003062 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-690/6F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003062 |