7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-690/1F
Fabrikantnummer:
500000120
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle: vrouwelijke, rechte, 5-pins, voorkant gemonteerde, 1/2" 14-NPT paneelkraan connector is een essentieel onderdeel in elektrische systemen die 300 V (UL) en 5.6 A (UL) ondersteunen. Ontworpen met een 18 AWG automobielkleurgecodeerde draad, zorgt deze stroomcontactdoos voor betrouwbare connectiviteit. Gemaakt van gegoten Zn met zwarte E-coating, het beschikt over een CuZn-contactbasis materiaal met Au over Ag-plating voor verbeterde duurzaamheid. De TPU contactdrager in een gele kleur draagt bij aan zijn precisie en kwaliteit. Geschikt voor omgevingstemperaturen van -40°C tot +90°C, voldoet het aan IP65 en IP67 beschermingsgraden, wat robuustheid in verschillende omgevingsomstandigheden garandeert.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000120 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-690/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000120 |