7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-677/6F
Fabrikantnummer:
500000224
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste en betrouwbare vrouwelijke, rechte 5-pins contactdoos, ontworpen voor frontmontage. Het heeft een 1/2" 14-NPT paneeltap en ondersteunt een indrukwekkende elektrische rating van 600V (UL) en 8A (UL). Met 16 AWG pigtail draden die voldoen aan de Amerikaanse kleurcode, zorgt het voor efficiënte en veilige elektrische verbindingen. Deze contactdoos is ontworpen met een CuZn-contactbasismateriaal, verguld met Au over Ag, wat uitstekende geleiding en corrosiebestendigheid biedt. Het TPU-contactdragersmateriaal en de gegoten behuizing van Zn met zwarte E-coating bieden duurzaamheid en milieubescherming, met een operationeel temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Deze 7/8" stroomconnector is IP65- en IP67-geclassificeerd, wat het geschikt maakt voor zware industriële omgevingen. Het is UL-erkend en RoHS-conform, wat zorgt voor hoge veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000224 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-677/6F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000224 |