7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-677/3F
Fabrikantnummer:
500000222
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige vrouwelijke connector, ontworpen voor robuuste industriële omgevingen. Met een rechte 5-pins configuratie en frontmontage, heeft deze receptacle een 1/2" 14-NPT paneelkraan voor stevige installatie. De nominale spanning bedraagt 600 V (UL) en de stroomsterkte is 8 A (UL), wat geschikt is voor toepassingen met hoge kracht. De pigtail draden zijn 16 AWG met een Amerikaanse kleurcode voor gemakkelijke identificatie. Gemaakt van duurzaam Zn-gietwerk met zwarte E-coating en met een IP65/IP67 beschermingsgraad, is dit onderdeel gebouwd voor betrouwbaarheid en lange levensduur. Toepassingen van de 7/8" Power Receptacle omvatten gebruik in automatiseringssystemen, stroomverdeelpanelen en diverse machinerieopstellingen. De externe schroefdraad en vaste bevestigingstype zorgen voor veilige en stabiele verbindingen, terwijl het TPU contact lager materiaal de duurzaamheid verbetert.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000222 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-677/3F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000222 |