7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-677/1F
Fabrikantnummer:
500000225
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijk, recht, 5-pins connector ontworpen voor frontmontage met een 1/2" 14-NPT paneel tap. Geschikt voor 600 V en 8 A, is deze robuuste contactdoos ideaal voor industriële toepassingen. Het ondersteunt tot 16 AWG draad met een Amerikaanse kleurcode, waardoor het compatibel is met een breed scala aan stroomvoorzieningssystemen. Gemaakt van Zn gegoten met een zwarte E-coating voor verbeterde duurzaamheid. De contactdoos heeft ongeëkranste CuZn-contacten, verguld met goud over zilver, en TPU in geel voor het contactdragermateriaal. Dit onderdeel voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsgraden volgens IEC 60529-normen bij koppeling met een Lumberg Automation-product, wat zorgt voor veilig en betrouwbaar presteren in zware omgevingen. Verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, biedt deze contactdoos flexibiliteit in installatie en toepassing.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000225 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-677/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000225 |