7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-642/1F
Fabrikantnummer:
500000227
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste connectoroplossing voor diverse industriële en automobieltoepassingen. Deze vrouwelijke 5-pins connector is ontworpen voor voor-montage en bevat een handige 1/2" 14-NPT paneelaansluiting voor eenvoudige installatie. Met een nominale spanning van 600 V (UL) en een stroomsterkte van 8 A (UL), voldoet het aan veeleisende vermogensbehoeften terwijl het betrouwbare prestaties levert. De power receptacle beschikt over 16 AWG pigtail draden volgens de automobiel kleurcode, wat zorgt voor juiste identificatie en aansluiting. Geconstrueerd met een zinkspuitgietbehuizing met zwarte e-coating, garandeert deze connector duurzaamheid en lange levensduur, in staat om te werken bij temperaturen van -40°C tot +90°C. De IP65 en IP67 classificaties zorgen voor bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware omgevingsomstandigheden. Bovendien is de connector RoHS-conform en UL-erkend, in lijn met industriestandaarden voor veiligheid en milieucompliance.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000227 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-642/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000227 |