7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 50-694/2M
Fabrikantnummer:
500002358
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige stroomconnector ontworpen voor veilige en efficiënte elektrische verbindingen. Deze receptacle heeft een vrouwelijke, rechte, voorste montagemethode met 5 pinnen en een 1/2" 14-NPT paneelschroefdraad. Het is geschikt voor een spanning van 300 V (UL) en een stroom van 5.6 A (UL), wat het geschikt maakt voor verschillende stroomtoepassingen. De connector bevat 18 AWG pigtail draden en volgt de IEC kleurcode voor gemakkelijke identificatie en installatie. Bovendien is het gebouwd met een robuuste geanodiseerde aluminium behuizing en TPU contactdrager materiaal, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid garandeert. De receptacle werkt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en heeft een IP65 en IP67 beoordeling voor bescherming tegen stof en waterindringing, wanneer gebruikt met een compatibel Lumberg Automation koppelproduct.
Voordelen van dit product zijn onder andere de stevige constructie die bestand is tegen barre omgevingsomstandigheden, gestandaardiseerde kleurcodering voor gemakkelijke installatie en naleving van UL-veiligheidsnormen. De interne schroefdraad en borgmoer zorgen voor een veilige bevestiging, waardoor loskoppeling onder belasting wordt voorkomen.
Deze stroomreceptacle is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere elektrische systemen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. De beschikbaarheid van varianten met verschillende kabellengtes voldoet aan diverse toepassingsbehoeften, en biedt flexibiliteit en gemak in verschillende opstellingen.
Voordelen van dit product zijn onder andere de stevige constructie die bestand is tegen barre omgevingsomstandigheden, gestandaardiseerde kleurcodering voor gemakkelijke installatie en naleving van UL-veiligheidsnormen. De interne schroefdraad en borgmoer zorgen voor een veilige bevestiging, waardoor loskoppeling onder belasting wordt voorkomen.
Deze stroomreceptacle is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere elektrische systemen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. De beschikbaarheid van varianten met verschillende kabellengtes voldoet aan diverse toepassingsbehoeften, en biedt flexibiliteit en gemak in verschillende opstellingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002358 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 50-694/2M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002358 |