7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 50-694/1M
Fabrikantnummer:
500000148
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een betrouwbare en efficiënte oplossing voor stroomverbindingen. Uitgerust met een 5-pins, vrouwelijke, rechte configuratie, is deze connector ontworpen voor frontale montage en past in een 1/2" 14-NPT panel tap. Met een nominale spanning van 300 V en een nominale stroom van 5.6 A garandeert het een robuuste prestatie. De connector werkt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en is gemaakt met een mix van CuZn, Au over Ag bekleding en TPU materialen, wat duurzaamheid en lange levensduur belooft. Bovendien voldoet het aan UL normen en heeft het een hoge beschermingsgraad van IP65 en IP67, wat bescherming tegen stof en water garandeert. Deze receptacle is ideaal voor diverse industriële en automatiseringstoepassingen waar veilige en betrouwbare stroomverbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000148 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 50-694/1M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000148 |