7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 50-677/3M
Fabrikantnummer:
500003289
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste vrouwelijke connector ontworpen met vijf pinnen, geschikt voor montage aan de voorkant. Deze receptacle heeft een 1/2" 14-NPT paneeltapmaat, wat zorgt voor naadloze integratie in verschillende toepassingen. Hij is geschikt voor 600 V (UL) en kan een stroom tot 8 A (UL) aan. De receptacle maakt gebruik van 16 AWG stoetdraden, volgens de Amerikaanse kleurcodering. Hij is vervaardigd uit duurzame materialen, waaronder CuZn en Al, helder geanodiseerd voor de behuizing. Deze connector is geschikt voor gebruik in omgevingen met temperaturen variërend van -40°C tot +90°C en voldoet aan de IP65- en IP67-beschermingsklassen, wat betrouwbare prestaties garandeert in veeleisende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003289 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 50-677/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003289 |