7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40-639/3M
Fabrikantnummer:
500004174
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste connector ontworpen voor zware toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte 4-pins connector is front-gemonteerd met een 1/2" 14-NPT paneel tap, waardoor hij geschikt is voor gebruik in verschillende omgevingen. Het ondersteunt een spanningsbereik tot 600 V (UL) en een stroomsterkte tot 10 A (UL). De 16 AWG pigtaildraden en kleurcodering volgens US-normen zorgen voor een betrouwbare en eenvoudige verbinding. Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering en zorgt voor veilige stroomoverdracht, zelfs onder zware omstandigheden, dankzij de IP65 en IP67 beschermingsclassificaties. Materialen zoals een geanodiseerd aluminium behuizing en goud-geplateerde koperlegeringscontacten verhogen de duurzaamheid en levensduur. Het werktemperatuurbereik is van -40°C tot +90°C, waardoor het veelzijdig inzetbaar is in verschillende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004174 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 40-639/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004174 |