7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40-639/2M
Fabrikantnummer:
500004764
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste, vrouwelijke, rechte, 4-polige connector die is ontworpen voor voorste montage toepassingen. Deze ontvangstbus heeft een 1/2" 14-NPT paneelkraan en ondersteunt tot 600 V (UL) en 10 A (UL), waardoor hij ideaal is voor veeleisende elektrische installaties. Het apparaat wordt geleverd met 16 AWG aansluitdraden volgens de Amerikaanse kleurcode, wat zorgt voor een eenvoudige installatie. Gemaakt van duurzame materialen zoals CuZn voor de contactbasis, Au over Ag contactbekleding en een TPU contactdrager in een opvallend gele kleur, is deze assemblahe bestand tegen zware omgevingsomstandigheden. De behuizing is gemaakt van geanodiseerd aluminium en wordt bevestigd met een stalen borgmoer. Het beschermingsniveau voldoet aan IP65 en IP67 normen, wat een afgesloten en betrouwbare verbinding oplevert. De omgevingstemperatuur voor gebruik varieert van -40 °C tot +90 °C, wat de bruikbaarheid in verschillende klimaten vergroot.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004764 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 40-639/2M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004764 |