7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40-639/1M
Fabrikantnummer:
500004470
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle van Lumberg Automation is een betrouwbare en robuuste connector ontworpen voor vermogenstoepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 4-pins connector is ontworpen voor voorste montage met een 1/2" 14-NPT paneelaansluiting, wat zorgt voor eenvoudige installatie en integratie in diverse omgevingen. Met een nominale spanning van 600 V (UL) en een nominale stroomsterkte van 10 A (UL) is het geschikt voor veeleisende elektrische omgevingen. Het omvat 16 AWG draaddraden volgens de Amerikaanse kleurcode voor eenvoudige en veilige bedrading. De behuizing is gemaakt van helder geanodiseerd aluminium, wat duurzaamheid en bescherming tegen omgevingsfactoren garandeert. Bovendien voldoet het aan de beschermingsgraden IP65 en IP67, waardoor het bestand is tegen stof en water en geschikt voor een breed scala aan bedrijfstemperaturen van -40 °C tot +90 °C.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004470 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 40-639/1M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004470 |