7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40-639/0.5M
Fabrikantnummer:
500004173
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijke, rechte 4-pins connector, ideaal voor diverse elektrische toepassingen. Het beschikt over een front mount ontwerp en een 1/2" 14-NPT paneeltap, met een spanning van 600 V en een stroomsterkte van 10 A (beide UL-gecertificeerd). De connector wordt geleverd met 16 AWG draden, conform de Amerikaanse kleurcode, wat zorgt voor gemakkelijke en betrouwbare verbindingen. Het is gemaakt van CuZn met contactbekleding van Au over Ag, en een TPU contactdrager in geel. De behuizing is vervaardigd uit helder geanodiseerd aluminium en bevat een FKM O-ring aan de paneelzijde. Deze receptacle is ongeblindeerd en wordt bevestigd met een interne schroefdraadbevestiging. Het heeft een uitstekend temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en voldoet aan IP65 en IP67 beschermingsnormen voor duurzaamheid in verschillende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004173 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 40-639/0.5M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004173 |