7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40-639/0.3M
Fabrikantnummer:
500004172
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste vrouwelijke, rechte, 4-pins connector, ontworpen voor veilige frontmontage in diverse toepassingen. Met een 1/2" 14-NPT paneeltap en een nominale spanning van 600 V (UL) en 10 A (UL), is deze contactdoos geschikt voor gebruik bij bedrijfstemperaturen van -40°C tot +90°C en biedt betrouwbare prestaties in zware omstandigheden. De 16 AWG pigtaildraden volgen de Amerikaanse kleurcode voor gemakkelijke en gestandaardiseerde installatie. De behuizing is gemaakt van helder geanodiseerd aluminium, wat duurzaamheid en weerstand tegen corrosie garandeert. Extra bescherming wordt geboden door de IP65- en IP67-beoordelingen, getest met verbindingsproducten van Lumberg Automation.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004172 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 40-639/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004172 |