7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 301-641/9F
Fabrikantnummer:
500003073
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijke, rechte, 3-pins connector, ontworpen voor frontmontage toepassingen. Deze receptacle heeft een 1/2" 14-NPT paneeltap, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare paneelintegratie. Met een nominale spanning van 600 V (UL) en stroom van 8 A (UL) garandeert het betrouwbare prestaties in industriële omgevingen. De connector maakt gebruik van 16 AWG draden met een autokleurcode, wat zorgt voor snelle en correcte installaties. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals Zn-spuitgietwerk en TPU, biedt het duurzaamheid en uitstekende elektrische geleiding. Veiligheid en bescherming worden versterkt met IP65 en IP67 classificaties, waardoor het geschikt is voor gebruik in zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 9 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 301-641/9F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003073 |