7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 301-641/3F
Fabrikantnummer:
500000834
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige vrouwelijke connector, ontworpen voor betrouwbare en efficiënte stroomverbindingen. Met een rechte uitvoering en 3 pinnen, is het specifiek bedoeld voor front-montage op panelen met een 1/2" 14-NPT aansluiting. Geschikt voor 600 V en 8 A, is deze receptacle ideaal voor diverse hoogspannings toepassingen. De 16 AWG draden volgen de auto-kleurcode voor eenvoudige identificatie en verbeterde veiligheid. De receptacle is onbeschermd, met externe schroefdraad en vaste bevestigingstype, wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. Gemaakt van duurzame materialen zoals Zn gegoten met zwarte E-coating behuizing en CuZn contact basismaterialen, zorgt het voor langdurig gebruik. De contactbeplating van Au over Ag verbetert de prestaties verder. Dit product is conform de UL en RoHS normen, waardoor het een veilige en milieuvriendelijke optie is voor uw stroombehoeften.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 301-641/3F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000834 |