7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 301-641/12F
Fabrikantnummer:
500003072
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijke, rechte, 3-polige connector ontworpen voor frontmontageconfiguraties met een 1/2-14 NPT paneeltapmaat. Geschikt voor 600 V (UL) en 8 A (UL), beschikt deze receptacle over 16 AWG pigtail draden die voldoen aan de normen van de Automotive Color Code. De connector is onafgeschermd en heeft een duurzame Zn gegoten behuizing met zwarte E-Coating. Het biedt betrouwbare prestaties over een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en zorgt voor veilige verbindingen met zijn externe schroefdraad en vaste bevestigingstype. Ideaal voor automobieltoepassingen en meer, deze stroomconnector voldoet aan de beschermingsgraden IP65 en IP67, wat zorgt voor een robuuste weerstand tegen omgevingsfactoren. Het geleidermateriaal is Cu met PVC-isolatie, wat zorgt voor langdurige duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 301-641/12F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003072 |