7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 301-638/12F
Fabrikantnummer:
500002313
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijke, 3-pins connector ontworpen voor robuuste en betrouwbare stroomverbindingen. Met een rechte, front-mount ontwerp en een 1/2" 14-NPT paneeltap is deze stekker ideaal voor verschillende industriële toepassingen. Het ondersteunt 16 AWG-draden en heeft een nominale spanning van 600 V (UL) en een nominale stroom van 10 A (UL). De stekker volgt de Amerikaanse kleurcode voor eenvoudige identificatie en bedrading. Gemaakt met een zinkspuitgietbehuizing, zwarte E-Coating en een FKM O-ring aan de paneelzijde, biedt het verbeterde duurzaamheid. De stekker is conform IP65 en IP67 indringingsbeschermingsklassen, wat zorgt voor een hoge mate van bescherming tegen stof en water. Het is ook RoHS-conform, wat het milieuvriendelijk maakt.
Voordelen van dit product zijn onder andere hoge betrouwbaarheid, robuuste constructie en uitstekende bescherming in barre omgevingen. De solide constructie en veilige bevestigingsmechanismen van de 7/8" Power Receptacle zorgen voor stabiele en langdurige verbindingen.
De toepassingen van deze stekker beslaan diverse gebieden, waaronder industriële automatisering, machines, elektronica en stroomverdeelssystemen. Het is bijzonder geschikt voor scenario's waar robuuste en duurzame stroomverbindingen vereist zijn.
Voordelen van dit product zijn onder andere hoge betrouwbaarheid, robuuste constructie en uitstekende bescherming in barre omgevingen. De solide constructie en veilige bevestigingsmechanismen van de 7/8" Power Receptacle zorgen voor stabiele en langdurige verbindingen.
De toepassingen van deze stekker beslaan diverse gebieden, waaronder industriële automatisering, machines, elektronica en stroomverdeelssystemen. Het is bijzonder geschikt voor scenario's waar robuuste en duurzame stroomverbindingen vereist zijn.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 301-638/12F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002313 |