7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30-695/3M
Fabrikantnummer:
500002550
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige connector ontworpen voor betrouwbare en veilige elektrische verbindingen. Deze vrouwelijke, rechte, 3-polige reukktang wordt front-montaged met een 1/2" 14-NPT paneeltap. Het heeft een nominale spanning van 300 V (UL) en een nominale stroom van 8 A (UL), wat het geschikt maakt voor verschillende industriële toepassingen. Voorzien van 18 AWG-draden en in overeenstemming met de IEC-kleurcode, zorgt deze vrouwelijke voor optimale prestaties en veiligheid.
Voordelen: Deze krachtige vrouwelijke biedt een robuuste constructie met CuZn contactbasismateriaal en een heldere geanodiseerde aluminium behuizing. Het heeft Au over Ag-plating voor verbeterde geleiding en TPU contactdragersmateriaal voor duurzaamheid. De spanning van 300 V en de stroomsterkte van 8 A zorgen ervoor dat het aanzienlijke elektrische belastingen aankan.
Toepassingen: Ideaal voor veeleisende omgevingen, is deze vrouwelijke perfect voor automatiseringssystemen, industriële machines en andere toepassingen die veilige en betrouwbare stroomverbindingen vereisen. De IP65- en IP67-classificaties bieden bescherming tegen stof en water, wat een langdurige werking garandeert, zelfs onder zware omstandigheden.
Voordelen: Deze krachtige vrouwelijke biedt een robuuste constructie met CuZn contactbasismateriaal en een heldere geanodiseerde aluminium behuizing. Het heeft Au over Ag-plating voor verbeterde geleiding en TPU contactdragersmateriaal voor duurzaamheid. De spanning van 300 V en de stroomsterkte van 8 A zorgen ervoor dat het aanzienlijke elektrische belastingen aankan.
Toepassingen: Ideaal voor veeleisende omgevingen, is deze vrouwelijke perfect voor automatiseringssystemen, industriële machines en andere toepassingen die veilige en betrouwbare stroomverbindingen vereisen. De IP65- en IP67-classificaties bieden bescherming tegen stof en water, wat een langdurige werking garandeert, zelfs onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002550 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 30-695/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 8 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002550 |