7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30-695/1M
Fabrikantnummer:
500000149
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste connector ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Het heeft een vrouwelijke, rechte, 3-pins configuratie, geschikt voor voorste montage met een 1/2" 14-NPT paneel tap. Deze connector is geschikt voor 300 V (UL) en 8 A (UL), wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder veeleisende omstandigheden. Het product wordt geleverd met 18 AWG pigtail draden en volgt de IEC kleurcode voor gemakkelijke identificatie. Materialen die in dit product worden gebruikt, omvatten CuZn voor de contactbasis, Au over Ag plating voor verbeterde geleidbaarheid en een behuizing van helder geanodiseerd aluminium voor duurzaamheid. Ontworpen met een IP65 en IP67 beschermingsgraad, is het geschikt voor omgevingen die een hoge mate van bescherming tegen stof en waterinfiltratie vereisen. De 7/8" Power Receptacle is RoHS-compliant, wat het een verantwoorde keuze maakt voor milieubewuste gebruikers.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000149 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 30-695/1M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 8 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000149 |