7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30-695/0.3M
Fabrikantnummer:
500000161
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een zeer betrouwbare en robuuste connector, ontworpen voor verschillende industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 3-polige receptacle is voorzien van een voor gemonteerd ontwerp met een 1/2" 14-NPT paneeltap, geschikt voor 300 V (UL) en 8 A (UL). Hij wordt geleverd met 18 AWG draadstaarten en volgt de IEC kleurcode. Het apparaat is vervaardigd door Lumberg Automation en behoort tot hun Power Connector-familie, specifiek de 7/8" sub-familie. De connector is ontworpen met een voor gemonteerde, interne draadbevestigingstype en biedt IP65 en IP67 beschermingsgraden, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. Het bedrijfstemperatuurbereik ligt tussen -40 °C en +90 °C, wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder extreme omstandigheden. De gebruikte materialen omvatten CuZn voor de contactbasis met Au over Ag-plating, TPU voor de contactdrager (kleur geel) en een helder geanodiseerd aluminium behuizing. Het product is RoHS-conform en UL-erkend.
Belangrijkste Voordelen:
1. Hoge duurzaamheid met robuuste materialen en constructie voor industrieel gebruik.
2. Betrouwbare stroomoverdracht tot 300V en 8A.
3. Veelzijdige toepassingen door IP65 en IP67 classificaties.
Toepassingen:
Ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, machines en omgevingen die betrouwbare en hoogwaardige stroomconnectoren vereisen.
Belangrijkste Voordelen:
1. Hoge duurzaamheid met robuuste materialen en constructie voor industrieel gebruik.
2. Betrouwbare stroomoverdracht tot 300V en 8A.
3. Veelzijdige toepassingen door IP65 en IP67 classificaties.
Toepassingen:
Ideaal voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, machines en omgevingen die betrouwbare en hoogwaardige stroomconnectoren vereisen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500000161 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 30-695/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 8 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000161 |