7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30-638/6F
Fabrikantnummer:
500004276
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige elektrische connector, ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen in veeleisende omgevingen. Deze vrouwelijke, rechte, 3-pins receptacle beschikt over een frontmontage ontwerp en ondersteunt een 1/2" 14-NPT paneeltap. Met een nominale spanning van 600 V (UL) en een stroomwaarde van 10 A (UL), is deze stroomreceptacle gebouwd om te presteren onder zware omstandigheden. De 16 AWG pigtaildraden met Amerikaanse kleurcode zorgen voor gemakkelijke installatie en aansluiting. De receptacle is vervaardigd uit duurzame materialen, waaronder een helder geanodiseerd aluminium behuizing, een TPU contactdrager en Au over Ag contactlaag. Het biedt uitstekende milieubescherming met een IP65/IP67-classificatie, waardoor het geschikt is voor gebruik buitenshuis en in industriële toepassingen.
Het belangrijkste voordeel van de 7/8" Power Receptacle is het robuuste ontwerp, dat zorgt voor betrouwbare en stabiele elektrische verbindingen. Het gebruik van hoogwaardige materialen en nauwkeurige engineering vermindert het risico op verbindingsstoringen, waardoor de operationele veiligheid en betrouwbaarheid wordt verbeterd. Het frontmontage ontwerp en de 1/2" 14-NPT paneeltap vergemakkelijken de integratie in paneelsystemen, terwijl de IP65/IP67-classificatie superieure bescherming biedt tegen stof en water.
Deze krachtreceptacle is ideaal voor verschillende toepassingen, waaronder industriële automatisering, machines en elektrische systemen buitenshuis. De duurzame constructie en hoge elektrische waarden maken het geschikt voor gebruik in zware omgevingen, waardoor een continu en betrouwbaar stroomvoorziening naar aangesloten apparaten wordt gegarandeerd.
Het belangrijkste voordeel van de 7/8" Power Receptacle is het robuuste ontwerp, dat zorgt voor betrouwbare en stabiele elektrische verbindingen. Het gebruik van hoogwaardige materialen en nauwkeurige engineering vermindert het risico op verbindingsstoringen, waardoor de operationele veiligheid en betrouwbaarheid wordt verbeterd. Het frontmontage ontwerp en de 1/2" 14-NPT paneeltap vergemakkelijken de integratie in paneelsystemen, terwijl de IP65/IP67-classificatie superieure bescherming biedt tegen stof en water.
Deze krachtreceptacle is ideaal voor verschillende toepassingen, waaronder industriële automatisering, machines en elektrische systemen buitenshuis. De duurzame constructie en hoge elektrische waarden maken het geschikt voor gebruik in zware omgevingen, waardoor een continu en betrouwbaar stroomvoorziening naar aangesloten apparaten wordt gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004276 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 30-638/6F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004276 |