7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30-638/12F
Fabrikantnummer:
500004277
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een betrouwbare en robuuste verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 3-pins receptacle biedt een front mount ontwerp met een 1/2" 14-NPT panel tap, wat zorgt voor veilige en efficiënte installaties. Beoordeeld voor 600 V en 10 A, ondersteunt het 16 AWG pigtail draden, volgens de Amerikaanse kleurcode voor naadloze integratie. De contactbasis is gemaakt van CuZn met Au over Ag plating, en het bevat een TPU contacthouder voor verbeterde duurzaamheid. De behuizing is vervaardigd uit helder geanodiseerd aluminium, behoudt hoge integriteit onder operationele temperaturen van -40 °C tot +90 °C. Met IP65- en IP67-classificaties garandeert deze receptacle betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Het is RoHS-conform en UL-erkend, wat het een veilige en milieuvriendelijke keuze maakt.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004277 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 30-638/12F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004277 |