7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30-601/3M
Fabrikantnummer:
500004489
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijke, rechte 3-pins connector, ontworpen voor front montage toepassingen. Met een 1/2" 14-NPT paneeltap ondersteunt dit product een nominale spanning van 300 V (UL) en een nominale stroom van 8 A (UL), wat het geschikt maakt voor diverse toepassingen. Het bevat 18 AWG draadjes met een EURO AC kleuren code voor gemakkelijke identificatie. Gemaakt van duurzame materialen zoals helder geanodiseerd aluminium en FKM voor de O-ring, zorgt deze receptacle voor betrouwbare prestaties in uitdagende omgevingen. De beschermingsgraad/IP-classificatie is IP65/IP67, wat weerstand tegen stof en water garandeert. De receptacle is onafgeschermd en ontworpen voor vaste bevestiging met interne schroefdraad, waardoor een stevige montage gegarandeerd is. Het functioneert efficiënt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004489 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 30-601/3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 3-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 8 A (UL), 18 AWG, EURO AC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004489 |