7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 201-678/1F
Fabrikantnummer:
500000215
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige vrouwelijke, rechte connector ontworpen voor front-montage configuraties. Het beschikt over een 2-pins ontwerp en is geschikt voor 600 V en 12 A, waardoor het geschikt is voor diverse hoogspannings toepassingen. De receptacle wordt geleverd met 16 AWG pigtail draden, conform de Amerikaanse kleurcode standaarden. Gemaakt met een CuZn contact basismateriaal en bedekt met Au over Ag, zorgt het voor betrouwbare geleidbaarheid. De behuizing is gemaakt van Zn spuitgietwerk met zwarte E-Coating, wat duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingen biedt. Deze 7/8" Power Receptacle is ontworpen voor gebruik in industriële automatiseringsomgevingen en zorgt voor robuste prestaties met een IP65/IP67 beschermingsgraad.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 201-678/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 2-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 12 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000215 |