7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 20-603/1M
Fabrikantnummer:
500002217
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige en duurzame elektrische connector, ontworpen voor efficiënte stroomoverdracht. Deze vrouwelijke, rechte, 2-pins receptacle is frontgemonteerd en heeft een 1/2" 14-NPT paneeltap, wat verschillende installatiebehoeften ondersteunt. Met een nominale spanning van 300 V (UL) en een stroomsterkte van 12 A (UL), is het gebouwd om aanzienlijke elektrische belastingen te verwerken. De 18 AWG pigtail draden zorgen voor betrouwbare en robuuste verbindingen, in overeenstemming met IEC Kleuren Code standaarden.
Deze power receptacle biedt tal van voordelen, waaronder uitzonderlijke duurzaamheid en een hoge mate van bescherming met IP65 en IP67 classificaties, waardoor het geschikt is voor gebruik in een breed scala aan veeleisende omgevingen. Gemaakt van kwaliteitsmaterialen zoals geanodiseerd aluminium behuizing, CuZn contactbasis, en Au over Ag plating, biedt het uitstekende geleiding en duurzaamheid. De TPU contactdrager en FKM O-ring verbeteren verder de veerkracht en operationele integriteit.
Toepassingen voor de 7/8" Power Receptacle omvatten industriële automatisering, machines en stroomverdelingssystemen, waar sterke en betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Het kan worden gebruikt in verschillende elektrische opstellingen, wat zorgt voor veilige en consistente stroomlevering, zelfs onder zware omstandigheden.
Deze power receptacle biedt tal van voordelen, waaronder uitzonderlijke duurzaamheid en een hoge mate van bescherming met IP65 en IP67 classificaties, waardoor het geschikt is voor gebruik in een breed scala aan veeleisende omgevingen. Gemaakt van kwaliteitsmaterialen zoals geanodiseerd aluminium behuizing, CuZn contactbasis, en Au over Ag plating, biedt het uitstekende geleiding en duurzaamheid. De TPU contactdrager en FKM O-ring verbeteren verder de veerkracht en operationele integriteit.
Toepassingen voor de 7/8" Power Receptacle omvatten industriële automatisering, machines en stroomverdelingssystemen, waar sterke en betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Het kan worden gebruikt in verschillende elektrische opstellingen, wat zorgt voor veilige en consistente stroomlevering, zelfs onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 20-603/1M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 2-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 12 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002217 |