7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 20-603/0.3M
Fabrikantnummer:
500000293
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een vrouwelijke, rechte, 2-pins connector ontworpen voor frontmontage met een 1/2" 14-NPT paneelschroefdraad. Deze receptacle is UL erkend met een nominale spanning van 300 V en een stroomsterkte van 12 A. Gemaakt van duurzame materialen zoals een CuZn contactbasis en een doorschijnend geanodiseerde aluminium behuizing, heeft het TPU connectorisolatoren die geel gekleurd zijn voor eenvoudige identificatie. De receptacle is onbeschermd en bevestigd met een interne draadaansluiting. Het omvat 18 AWG pigtaildraden die voldoen aan de IEC Kleurcode, wat zorgt voor betrouwbare elektrische prestaties bij wisselende bedrijfstemperaturen variërend van -40 °C tot +90 °C. Volgens de IP65 en IP67 beschermingsnormen biedt het veilige en robuuste prestaties in diverse industriële omgevingen. Ideaal voor gebruik bij het aandrijven van verschillende elektrische apparaten in automatiserings- en controletoepassingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Aantal draden: | 2 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 20-603/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 2-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 12 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500000293 |