7/8" Power Receptacle Connector
€ 17,24
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 50/13,5-04
Fabrikantnummer:
11636
EAN:
04020841182884
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen en biedt een male, front mount configuratie met 5 pinnen (4+PE). Het beschikt over een zilveren, nikkel-geplateerde behuizing en ondersteunt 230 V AC/DC bij 9 A met een aderdikte van 0,50 mm². Deze connector is geschikt voor toepassingen die duurzame en betrouwbare connectiviteit vereisen, vooral in industriële en automatiseringsomgevingen. Gemaakt van CuZn voor het contactbasismateriaal en TPU voor de contactdrager, bereikt het apparaat een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm. Met een IP68-beschermingsgraad wanneer gecombineerd met geschikte connectoren, is hij bestand tegen stof en water, waardoor hij ideaal is voor zware omgevingen. De omgevingstemperatuur voor gebruik varieert van -25°C tot +90°C, wat zorgt voor consistente prestaties onder verschillende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 11636 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Male, front mount, 5-pin(4+PE), silver housing, 230 V AC/DC, 9 A, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RSF 50/13,5-04 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut11636 |