7/8" Power Receptacle Connector
€ 15,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40/13,5-02
Fabrikantnummer:
11631
EAN:
04020841043390
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector voldoet aan hoge vermogenseisen dankzij het robuuste ontwerp en hoogwaardige materialen. Deze mannelijke, voorste bevestiging connector heeft een 4-pins configuratie en is gehuisvest in een duurzame zilveren behuizing. Hij werkt efficiënt op 230 V AC/DC en ondersteunt stromen tot 9 A. De connector biedt plaats aan geleiders tot 0,50 mm², wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder diverse industriële omstandigheden. Gemaakt met hoogwaardige CuZn-contacten, bedekt met Cu/Au en een TPU-contacthouder, garandeert hij superieure geleidbaarheid en slijtvastheid. De IP68-beschermingsgraad duidt op uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere elektrische toepassingen waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11631 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Male, front mount, 4-pin, silver housing, 230 V AC/DC, 9 A, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RSF 40/13,5-02 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut11631 |