7/8" Power Receptacle Connector
€ 14,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 30/13,5-01
Fabrikantnummer:
11624
EAN:
04020841043338
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare stroomoverdracht. Deze mannelijke, voor gemonteerde connector heeft een 3-pins configuratie (2+PE) en is vervaardigd met een duurzame zilveren behuizing. Het werkt efficiënt bij een spanningsbeoordeling van 230 V AC/DC en een stroombeoordeling van 12 A, wat het geschikt maakt voor diverse industriële toepassingen. De connector ondersteunt een geleidergrootte van 0,75 mm², wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. Met zijn IP68-beschermingsgraad biedt het robuuste weerstand tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor zware omgevingen. Het vernikkelde CuZn-materiaal verbetert de duurzaamheid en geleidbaarheid, terwijl de Neopreen O-ring extra afdichting biedt.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11624 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Male, front mount, 3-pin(2+PE), silver housing, 230 V AC/DC, 12 A, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RSF 30/13,5-01 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut11624 |