7/8" Power Receptacle Connector
€ 17,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 50/13,5-04
Fabrikantnummer:
11272
EAN:
04020841042751
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8'' Power Receptacle Connector is een vrouwelijke, voorzijde-gemonteerde connector ontworpen door Lumberg Automation. Deze connector heeft een 5-pins (4+PE) configuratie en werkt bij 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 9 A. De behuizing is gemaakt van vernikkeld CuZn, wat zorgt voor extra duurzaamheid en betrouwbaarheid. Dit product voldoet ook aan de milieunormen van RoHS. Met een IP68-classificatie biedt het bescherming tegen stof en water. De constructie maakt gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor contacten, Ni-vernikkeld CuZn voor de behuizing, en TPU voor contactdragers, die oranje van kleur zijn. De connector ondersteunt geleiders met een grootte van 0,5 mm² en kan werken binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot +90 °C, waardoor hij geschikt is voor verschillende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 11272 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKF 50/13,5-04 |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 5-pin(4+PE), silver housing, 230 V AC/DC, 9 A, 0.50 mm² |
| Uniek Nr.: | aut11272 |